Cypr wymamrotał będzie w stanie zmodyfikować przydział, jako wskazówka głos szefowe

From ArcEmu-Wiki
Revision as of 09:12, 7 April 2013 by Alise768 (Talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Cypr http://pisanieopracowan.pl/ może zmienić predyspozycja propozycję ratunkowego, która sprawiła kolosalne publicznych gniew a zawrzało aż do dojmujących zapłat gotówkowych, niemieckich a zachodnioeuropejskimi oficjałów bankowych ogłosić.

Prezydent Nicos Anastasiades zostało konwent parlamentarzystów, aby pogadać warunki, o kluczowej rozmowy tudzież głosowania w parlamencie odroczone aż do wtorku.

Cypr banki znajdują zatrzymane natomiast zostawać zaczopowane do czwartku w okolicznościach kryzysu.

Do 10 mld euro (dolar 13 miliardach, £ 8. 6bn) ratunkowy uzgodnione spośród UNII EUROPEJSKIEJ zaś MIĘDZYNARODOWY FUNDUSZ MONETARNY wymagań, iżby ogół delikwenci instytucji bankowych wnoszą jednorazową wypłatę.

Giełdy w STANY ZJEDNOCZONE, Azji oraz Europie zmalały między obiekcji.
Odczytujże w dalszym ciągu przeważającą opowieść
"Start Quote

Jeżeli prezydent Cypru chciałbym cokolwiek poprzemieniać w ramach opłaty od czasu depozytów bankowych, mianowicie w jego rączkach "

Joerg Asmussen Ecb Gremium Dyrektorów

Na fotografiach: przemarsze Nikozja
Język rosyjski gniew
Banki rozwiązane do czwartku
Płatności Rzeczpospolita polska emerytalne "wstrzymane"

Mobutu Rosji Władimir Putin mieni proponowaną opłatę "niesprawiedliwe, nieprofesjonalne i niebezpieczne ", jego głosiciel wymamrotał. Rosyjskie banki tudzież spółki posiadają masywne złoża na Cyprze.
"Robbing deponentów

Dyskusja oraz głos w parlamencie Cypru została odroczona aż do 18: 00 okresu autochtonicznego (16: 00 GMT) we wtorek. Owo proch istnieć w niedzielę.

Głowę państwa Demokratycznej Rally posiada dwudziestu mandatów w 56-członek teamu i potrzebuje uzupełnienia innych stron internetowych www do parafowania umowy.

Ministrowie finansów zony € - Eurogrupa - znajdują w celu omówienia sytuacji na Cyprze w narady przekręcić później w pierwszy dzień tygodnia, oficjałów przebąknął.

Mimo to Komitet Europejska reprezentant Simon O'Connor bronił funkcjonowania Grupy, ogłaszając jej orzeczenie co do ratowania pozostała "podjęta unanimiter, wszystkie kraje członkowskie okolicy €, w poniższym Cypr".

Joerg Asmussen, penis Porady Bossów Europejskiego Banku Kluczowego, zawiadomił, iż nie będzie symbolicznych więżeń do Cypru przemian warunków ratunkowego - Pisanie Prac Licencjackich.

On oświadczył: "To jest szczebel Cypru program kontroli Pod warunkiem mobutu Cypru potrzebuje maleńko poprawić w obrębie ceny od czasu lokat bankowych, jaki znajduje się w jego rękach On musi standardowo podmówże się, że finansowanie widnieje nienaruszona...

"Ważne widnieje owe, iż wkład płatniczy spośród 5, 8 mld € zostaje. "

Palnął, że jak konstrukcja Cypru bankowy przeciwni się od czasu różnych w zonie euro, z mniejszą wielkością prywatnych posiadaczy obligacji, nie musiał być za kratkami taksa odkąd standardowych oszczędzających.

Na swoim briefingu południa, EBC wychlapał, iż miałoby owe żadnego oficjalnego komentarza.

Orędownik niemieckiego pułapu Steffen Seibert ponowił panu Asmussen, oznajmiając: ". Gdy brzeżek posiada własny wkład, podczas gdy owo sprawia płatności jest aż do rozmiaru Cypru"

Protestujący w Cypr opóźniać banery obwinianie Szwab aż do dyskusyjnego porozumienia ratunkowego.

Wszelako, język niemiecki członek rządu finansów Wolfgang Schaeuble zakreślił jego osoba a Światowy Kasa Monetarny popierał w ciągu "poszanowaniem pewności depozytowych dla rachunków aż do sto. 000" €.

Stęknął, że kategoria cypryjski, Komitet Europejska natomiast Europejski bank centralny, kto rozporządził się na podstaw opłaty i, że "teraz musi to wyłuszczyć osobom cypryjskich".

Prezydent Anastasiades został zmierza negocjacje z ministrami oraz dodatkowo ustawodawców na budynek parlamentu w Nikozji, jaki został otoczony kordonem zapobiec sprzeciwy.

BBC Mark Lowen, w Nikozji, twierdzi, że mieszczą oferty Panie Anastasiades patrzy na obniżenie wydatków gwoli tychże z niższych ekonomizacji.

Podług aktualnie ugruntowanych okolicznościach, deponentów spośród mniej niż stu. 000 euro na kontach Cypr będzie zobligowany odwzajemnić się jednorazowy taksa w wysokości 6, 75%. Ci, z kwotami powyżej ów granica zapłaci 9, 9%.

Własny wysłannik mówi głowa państwa przypadkiem mieć ochotę uszczuplić byłego aż do 3%, podczas gdy podwyższenie ceny na średnich deponentów do dwunastu, 5% - Prace Licencjackie – Szybko i po konkurencyjnych cenach.

Zalążek UNII EUROPEJSKIEJ przemówił Agence France-Presse nie do zniesienia trójdrożny zwaśnione na poziom ceny najmu, pogrupowane w rachunkach posiadania skromniej niż 100. tysięcy euro, pośrodku stu. tyś. natomiast 500. 000 oraz więcej niż 500. tysięcy.

Innym praźródłem cypryjski wcisnął, iż należność wyrównawcza nie były wypłacane na rachunkach w zakresie 20. tysięcy €, niemniej jednak nie było żadnego oficjalnego komentarza na temat rozlicznych kontroferty.

Damy Anastasiades nalega bez ratowania Cypr umie natknąć się upadłości tudzież wirtualne fortel ze zony euro.

Banki są zatkane w pierwszy dzień tygodnia świętowanie narodowe, i urzędnicy zameldowali, iż są pojmane we wtorek oraz środę, tak aby cofnąć się licznych wypłat.

Korespondenci stwierdzić prezydent stoi kłopotliwe misja przejmowanie ofertę na mocy parlament.

Tuba Yiannakis Omirou, z Edek fragmenty, strzelił: "Parlament oznacza zalegalizować wolę przywłaszczyć deponenci niewidzących, zanim wszelkim prawem pisanym oraz niepisanym Odmawiamy abonuj. ".

Jednak weksle Cypr na odwrót gwoli 0, 2% europejskiej produkowaniu, egzystują troski, że oszczędzających w pozostałych słabych gospodarek europy zachodniej przypuszczalnie trafić się rozbiegany oraz iskierka chodzi na banki.
"Konfiskata"

Federacja rosyjska energicznie podgaduje propozycję ratunkowego Cypr.

Prezydencki orędownik Dmitrij Pieskow zaawizował w pierwszy dzień tygodnia: "Oceniając spekulatywną wolę nałożenia suplementarnego podatku na Cyprze od momentu lokat, [prezydent] Putin zaawizował, że werdykt ta, jeśli będzie uruchomione, siedziałaby nieodpowiednie, nieprofesjonalne i niebezpieczne".

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew stęknął: "To oczekuje standardowo jak konfiskaty mamony różnych społeczności. "

Rosyjski stopień doniósł druga, pięcio miliard pożyczki Cypr w euro w 2011 r., natomiast Rosja wskazała, iż rozważy rozszerzenie okresu jego pożyczenia aż do Cypru jak i spłat restrukturyzacyjnych.

Pomimo tego minister finansów Anton Siluanov okazał frustrację, iż Federacja rosyjska nie została uwzględniona w europejskim mechanizmie ujmowania decyzji w sprawie Cypru.

"Mieliśmy umowę z kolegami spośród okolicy euro, iż chcemy skoordynować nasze działania [na Cypr], " Mr Siluanov komunikował Reuters firmie.

"Tak, pozostaniemy dywagować materię reorganizacji kredytu, w nawiązaniu naszą [przyszłego] wkładu w skoordynowanych postępowaniach spośród Ue, żeby przynieść ulgę Cyprowi. "

Federacja rosyjska przypuszczalnie w tym momencie dwukrotnie zastanowić się o rozciągnięcie długu, twierdzi BBC Steve Rosenberg w Moskwie - zaś prawdopodobnie poniekąd w wyższym stopniu boleściwe na rzecz Nikozji, twierdzi, niejakie z tych wielorakich rosyjskich deponentów mają prawo teraz przenieść własne finanse w innym miejscu.

Moody ratingi agencji interaktywnych rozlicza, iż na końcu 2012 r., rosyjskie banki dwunastu miliard dolar rozstawione w bankach cypryjskich, spośród depozytów na $ xix mld.

Innymi słowy, że rosyjscy korporacyjnych oraz odrębnych deweloperzy mogą zaprzepaścić wręcz do 2-gie mld baksów.

Bądź jesteś na Cyprze? Będzie być wyposażonym wpływu jednorazowej zapłaty opłaty bankowe? Jakie pytania rozporządzasz o ratowania? Wyślij swe atencyj natomiast eksperymenty dzięki poniższego formularza - WWW.

Personal tools